Sam Puf

Sam Puf

ÜRÜN KODU: 9873

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

  • Deri ve kumaş renk seçenekleri mevcuttur.

Bu eğlenceli oturma seçeneğiyle kendinizi seleye koyun.

Bir Sam Puf’u yukarı çekerek herhangi bir masayı veya alanı anında ortak çalışma merkezine dönüştürün. Kendine özgü tutma etiketi, geleneksel bir eyeri taklit etmek için tasarlanmıştır ve kullanıcıların bu pufu ihtiyaç duydukları her yerde kolayca alıp manevra yapmalarına olanak tanır.

Anında işbirliğine izin vermek için her toplantı odasının veya çalışma alanının köşesine bir veya iki Sam Puf yerleştirerek alanınızın esnekliğini ve ekibinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarın. Doğaçlama beyin fırtınaları için Bella Ofis Mobilya’nın pufları ile ofisinizi daha dinamik kılın.

Eğimli çizgileri ve yumuşak kıvrımları ile ticari şirketinize yumuşak bir çizgi, çekicilik ve kişilik katın. Sam Puf seçtiğiniz herhangi bir kumaşla kaplanabilir ve alanınıza uyumlu bir düzen sağlar. Tek bir ifade rengi kullanarak basit tutun veya göz alıcı iki tonlu bir rengi tercih edin.

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız