Puf Bekleme Koltuğu

Puf Bekleme Koltuğu

ÜRÜN KODU: 5453

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

  • Deri ve kumaş renk seçenekleri mevcuttur.

Göz alıcı bir geometrik siluete ve sonsuz sayıda konfigürasyona sahip Puf Bekleme Koltuğu, samimi oturma alanları ile büyük işbirlikçi uygulamalar arasında zahmetsizce geçiş yapan puf banklar, sedirler içerir. Puf Bekleme Koltuğu'nun köşeli, düşük profilli tasarımı, herhangi bir modern iç mekana mimari entrika ve gelişmiş işlevsellik katan asimetrik bir profile sahiptir.
Bella Ofis Mobilya her türlü alana veya sektöre uygun çok çeşitli çözümler sunan tam hizmetli bir ofis mobilyası satış ve çalışma alanı tasarım şirketidir. İlkelerimiz ve çekirdek kadromuz birkaç yaşam boyu değerli deneyime sahiptir; konseptten kuruluma kadar herhangi bir vizyonu gerçeğe dönüştürmek için sizinle birlikte çalışabiliriz. 

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız