Fuar Puf

ÜRÜN KODU: 8248

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

  • Renk seçenekleri mevcuttur. 118*109*47
Pratik ve çok yönlü Fuar koleksiyonundaki puflar, konforlu bir koltuğun işlevselliğini dekoratif bir unsurun estetiğiyle birleştirir. Bağımsız olarak, gayri resmi kamusal alanlar ve çalışma alanları için ekipman olarak, tek başlarına veya birkaçının kombinasyonu halinde çalışırlar. Koleksiyon, iki boy puf, sehpaya dönüştürülebilen puftan oluşuyor.
 
Okullara uygun dayanıklı modüler seriler
Mevcut renkler arasında koyu ve açık yeşiller ve maviler, turuncu, gri, pembe, kırmızı ve siyah gibi birçok seçenek bulunur. Ticari alanlar için önerilen silinebilir kumaşların yanı sıra suni deri de kaplanabilir. Bu modüler pufun yumuşak oturma yerinin dayanıklı, silinmesi kolay ve kolej veya okul mobilyaları için uygun olmasını Bella Ofis Mobilya tarafından sağlanır
 
Modüler çalışma ve oyun alanları
Mükemmel Ofis Pufları ürün yelpazesinin bir parçası olan, ortası çiçeklikli Fuar Puf, ofisinize mükemmel bir bağımsız çalışma veya dinlenme alanı oluşturur. veya renkli, Serideki diğer parçalarla birlikte kullanılabilir.

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız