Flore Üçlü Bekleme Koltuğu

ÜRÜN KODU: 7115

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

FLORE BEKLEME KOLTUĞU, her türlü iç mekanı ısıtan ve refahımızı iyileştiren bitkiler için çiçeklik ve koltuk aralarını desteklenen sehpalar ile konforlu koltuklardan oluşan zengin bir koleksiyondur. Flore Bekleme Koltuğu Koleksiyonu sizin için rahat bir çalışma yeri, kısa toplantılar için bir yer veya bir molada birlikte kahve içmek için bir dinlenme koltuğu olma işlevini mükemmel bir şekilde yerine getirir.

FLORE BEKLEME KOLTUĞU çeşitli şekil ve boyutlarda sonsuz sayıda oturum düzeni oluşturmanıza izin veren modüler bir bekleme salonu koltuğu koleksiyonudur. Her ayrıntısı iyi düşünülmüş FLORE BEKLEME KOLTUĞU koleksiyonu, ofis iç mekanları, lobiler ve bekleme odaları, dinlenme ve buluşma noktası bölgeleri, restoranlar, resepsiyon girişleri ve halka açık alanlar için tasarlanmıştır. Ofis mobilyaları Bella office,  Koleksiyon FLORE 

FLORE BEKLEME KOLTUĞU'nun yaratılmasında ilham kaynağı olarak, tamamen rastgele bir şekilde ilginç, uyumlu sistemler yaratan buz kütleleriydi. Seçilen sistemde birleştirilen koleksiyonun bireysel öğeleri, birçok işlevi yerine getirirken oturan her ziyaretçiye samimiyet sağlar.

Ofisinize sıcak bir atmosfer yaratın

Bekleme koltuğunuza sehpalar, saksılar ve rafların eklenmesi, mekanın mükemmel bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak, sıcak bir atmosfer, rahat ve ergonomik bir çalışma veya dinlenme yeri yaratır.

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız