Oval Ofis Bankosu

ÜRÜN KODU: 5411

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

Oval Ofis Bankosu, kavisli resepsiyon masası modülleri modellerindendir. Büyük veya küçük resepsiyon masaları oluşturmak için kolayca birleştirilebilirler.

Bu nedenle bu modüler resepsiyon masaları, en büyük resepsiyon alanları için bile mükemmeldir. Kavisli resepsiyon masalarını küçük veya büyük bir yarım daire ve tam bir dairesel resepsiyon bankosu olarak seçebilirsiniz.

 

Tüm masa tablaları ve panel ayakları mdf üzeri lake boyalıdır. Her modüllü birbirinden ayırmak için tek bir resepsiyon görevlisine veya iki kişilik ofis bankosuna uygun bir modeldir.
Oval karşılama bankosu modüllerinin her biri, priz kutusu veya buat kablo kanalı ile daha kullanışlı hale getirilebilir. Gerekirse dikey bir kablo omurgası eklenebilir. Ekstra olarak gerekli görülürse mobil hareketli kilitlenebilir keson siparişinize eklenebilir.

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız