Colors Banko

ÜRÜN KODU: 1126

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi resepsiyon masalarımızdan birinin arkasından karşılayarak kalıcı bir izlenim bırakın.

Şirketin giriş salonu son derece önemlidir. Bu nedenle iyi tasarlanmış bu resepsiyon bankosu şık ve esnektir. Colors Banko ölçü seçenekleri barındırır bu nedenle büyük veya küçük bir resepsiyon alanına kolayca yerleştirilebilirler.

Çağdaş ve modülerdirler, resepsiyon alanınızda olumlu ve davetkar bir atmosfer geliştirmenize yardımcı olurlar.

Bu modülerlik muazzam bir esneklik sağlar. Ayrıca resepsiyon görevlilerinin verimli ve ergonomik bir şekilde çalışmasını sağlar. Tüm bu süre boyunca ziyaretçileriniz için çarpıcı bir odak noktası elde edin.

Bir resepsiyon bankosunun şekli, rengi ve stili çok önemlidir, bu nedenle birçok farklı boyut ve yüzeyde çeşitli renk seçenekleri ile resepsiyon masası modülleri sunuyoruz. Sonuç olarak, lüks resepsiyon masalarımızın modüler yapısı, büyük veya küçük resepsiyon masaları oluşturmanıza olanak tanır.

 

 

 

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız