Otto Büro Bankosu

ÜRÜN KODU: 1248

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

Bir şirketin resepsiyonu, en büyük özenle düzenlenmesi gereken bir alandır. Gerçekten de, bir müşteri veya ziyaretçi geldiğinde, onun iyi bir izlenime sahip olması esastır. Bu nedenle Bella Ofis'te sunduğumuz resepsiyon mobilyalarının seçimine özellikle özen gösteriyoruz.

Otto Büro Bankosu daha geniş alanlar için bir resepsiyon seti oluşturmak için tek başına veya ölçüsü iki katına çıkarılabilir. Ahşap dekorlu ön parçası ile gövdesi aynı renk veya ters renklerde üretilebilir.

Ekiplerimiz, size en uygun seçenekler konusunda tavsiyelerde bulunmak için hizmetinizdedir. 2 yıl garantili Otto resepsiyon masası , birinci sınıf ofis mobilyalarının kalitesi ile Bella Office tarafından üretilmiştir.

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız