Corel Ofis Bankosu

ÜRÜN KODU: 6495

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

  • 180*80*115
  • 200**80*115
  • 240*80*115
  • 300*80*115

Resepsiyon bankoları  firmanızın farklı alanlarında ziyaretçilerinizi, hastalarınızı, misafirlerinizi, çalışanlarınızı ağırlamanızı sağlayacak en önemli mobilyalardır.

Müşteri ziyaretinizde ilk izlenimi daha iyi hale getirmek için resepsiyonunuza olağanüstü bir görünüm kazandırın. Ofis resepsiyonu için bir bankoya mı ihtiyacınız var?  Ofisler, okullar ve hastaneler için çok çeşitli kuruluma hazır resepsiyon masaları üretiyoruz. Resepsiyon masalarımız, giriş alanınızı şık hale getirmek için tasarlanmıştır ve farklı boyutlarda birinci sınıf kaplama kullanılır.  Tercih ettiğiniz tasarım için talep üzerine özelleştirilmiş resepsiyon masaları üretiyoruz. Kendinizi maksimum konfor modunda sıkıştıracak bekleme koltukları ,  puflar , tasarım bankolar ile karşılama salonunuza hareket katın.

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız