Flow İkili Çalışma Grubu

ÜRÜN KODU: 6122

Bella Ofis Sosyal Medya:

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz 2 yıl fabrika garantisi bulunmaktadır. Müşteri Temsilcisine +90 552 525 86 12 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Projeleriniz ve özel ölçü talepleriniz için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

  • 140*142*75h / 160*142*75 / 180*142*75

İki kişililk çalışma masası melamin tablalı metal ince şık ayaklı, iki kişinin karşılıklı çalışabilmesini sağlar ve küçük ofislerde alan kazanmanıza yardımıc olur. Kumaş masa arası seperatör ile iki kişinin masasını birbirinden ayırabilirsiniz.

Masa içeriğine ek olarak Flow etajerimiz mevcuttur, sürgü kapaklı etajer ile dosyalarınızı depolayabilir ve ofisinizde alan kazanmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

İki kişilik karşılıklı çalışma masası  ekip çalışması için uyumlu olup ara paneli sayesinde kişisel çalışma alanı sağlar .

Bella ofis mobilya olarak ürünlerimizin 2 yıl garantisi mevcuttur. İstenilen ölçülerde ve istenilen renklerde üretim sağlanır, detaylı bilgi için web sitemiz üzerinden veya whatsapp iletişim hattımızdan bizlerden fiyat alabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

 

İstanbul içi sevkiyat ve montaj ücretsizdir. Türkiye'nin tüm illerine gönderimimiz mevcuttur.

Diğer Ürünlerimizi İncelediniz mi?

Bu ürüne benzer diğer ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız